bądź pięknaTEGO LATA

SKORZYSTAJ Z NASZEJ
SPECJALNEJ OFERTY NA LATO

REJESTRACJA ONLINE ŁÓDŹ

REJESTRACJA ONLINE ANDRESPOL

TWORZYMY PIĘKNO

Nasze cele i misja
 

Salon urody Elitte to spełnione marzenie dwóch przyjaciółek, które połączyło zamiłowanie do piękna. Przez dziesięć lat zbierały doświadczenia i doskonaliły umiejętności. Justyna prowadziła salon kosmetyczny, Joanna pracowała w jednym z wiodących salonów na rynku. Ich sukcesy to tysiące zadowolonych klientek, które dzięki nim przeszły metamorfozę, nierzadko zmieniającą życie. Trudno o lepszą rekomendację. Jednak odkąd się poznały, wiedziały, że kiedyś zrobią coś wspólnie. Tak narodził się Elitte.

Mamy ambitne cele. Naszą ideą było stworzenie salonu, w którym kobiece piękno i czar nabiorą charakteru i blasku. Jednak Elitte ma być czymś więcej. Ma być miejscem, gdzie kobiety będą się czuły komfortowo i bezpiecznie. Elitarnie. Gdzie będzie panować rodzinna atmosfera oparta na zaufaniu, zrozumieniu i serdeczności.

Tworzymy piękno, bo jesteśmy przekonane, że każda kobieta jest piękna. Czasami wystarczy tylko zaufać komuś, kto wie, jak to piękno wydobyć i wyeksponować. A my wiemy, jak to zrobić.

Odkrywamy urodę, bo od dawna wiemy, jak robić to profesjonalnie i skutecznie. Ale nie osiadamy na laurach. Ciągle się szkolimy, bierzemy udział w najważniejszych warsztatach Europy. Szukamy nowych rozwiązań w pielęgnacji twarzy i ciała. Śledzimy trendy. Podążamy za nowościami na rynku zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej, wykorzystujemy najnowsze produkty tworzone do tego, by kobiety mogły być jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej zadowolone ze swojego wyglądu. Współpracujemy z najlepszymi markami-firmami kosmetycznymi.

Dajemy pewność siebie, bo same jesteśmy w pełni świadome swojej kobiecości. Dzięki temu rozumiemy potrzeby kobiet. Staramy się budować tę świadomość w naszych klientkach, bo wiemy, jak ważna jest potrzeba bycia zadbaną, promienną, zmysłową. Po prostu piękną.

Profesjonalny salon kosmetyczny Elitte prowadzi usługi w Łodzi na osiedlu Olechów i Janów oraz w Andrespolu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych kosmetyczek z ogromnym doświadczeniem i pasją. Do pracy używamy produkty sprawdzonych i cenionych marek takich jak pHformula, Hyamatrix, ESDOR, Arosha, Yonelle .

Prowadzimy szeroki zakres usług kosmetycznych. W ofercie posiadamy pielęgnację twarzy, ciała, dłoni i stóp, depilację, medycynę estetyczną, fotoodmładzanie, masaże i makijaż. Jeśli chcesz wyglądać młodziej polecamy zabiegi kwasem hialuronowym, peeling lub mikrodermabrazję. Dla zapracowanych i przemęczonych proponujemy masaż relaksacyjny, manicure i pedicure.

Do każdego podchodzimy indywidualnie i w pierwszej kolejności badamy potrzeby naszych klientów. Chcemy, aby byli zadowoleni, a wizyta w naszym salonie kosmetycznym była przyjemnością na jaką zasługują.

Zapraszamy serdecznie Panie i Panów, którzy chcą być piękniejsi.

PARTNERZY